Ryby do jezírka

 

Vítejte na našich webových stránkách Asagi koi farma. Jsme rodinná postupně rozvíjející se firma. Prodejem ryb do jezírka se zabýváme již 15 let. Od  roku 2013 jsme začali s prodejem našich koi kaprů a od té doby nás mnozí z Vás určitě znají. Ze začátku jsme se zabývali prodejem a produkcí vlastních koi kaprů a ryb od českých chovatelů. Postupem času se u našich zákazníků zvedala poptávka po originálních japonských koi. Od roku 2014 jsme začali do své nabídky přidávat ryby importované z Japonska, které jsou svou pestrobarevnou škálou prostě nenahraditelné. Postupem let začali koi z Japonska v našich odchovných nádržích převažovat a v tuto chvíli tvoří celou naši nabídku.

Každý rok se snažíme doplňovat nové chovatele z Japonska a rozšiřovat naše zázemí, jak pro ryby, tak pro Vás naše zákazníky.

Zlomový byl pro nás rok 2017, kdy jsme se rozhodli vybudovat novou prodejní plochu o rozloze bezmála 200 m2. Vzniklo zde 12 kusů odchovných nádrží o celkovém objemu 110 m3, ve kterých je dostatek místa pro širokou nabídku. Pevně věřím a doufám, že každý chovatel, ať už zkušený nebo začátečník si u nás vybere svou vysněnou rybu a nebude odjíždět s nepořízenou. Děláme pro to vše, co je v našich silách, aby byl spokojený každý, kdo nás navštíví.

Podívejte se na naši širokou nabídku koi kaprů.