Vítejte na našich webových stránkách Asagi koi farma. Jsme rodinná postupně rozvíjející se firma. Chovem koi kaprů se zabýváme již 15 let. Od  roku 2013 jsme začali s prodejem našich koi kaprů a od té doby nás mnozí z Vás určitě znají. Ze začátku jsme se zabývali prodejem a produkcí vlastních koi kaprů a ryb od českých chovatelů. Postupem času se u našich zákazníků zvedala poptávka po originálních japonských koi. Od roku 2014 jsme začali do své nabídky přidávat ryby importované z Japonska, které jsou svou pestrobarevnou škálou prostě nenahraditelné. Postupem let začali koi z Japonska v našich odchovných nádržích převažovat a v tuto chvíli tvoří celou naši nabídku.

Každý rok se snažíme doplňovat nové chovatele z Japonska a rozšiřovat naše zázemí, jak pro ryby, tak pro Vás naše zákazníky.

Zlomový byl pro nás rok 2017, kdy jsme se rozhodli vybudovat novou prodejní plochu o rozloze bezmála 200 m2. Vzniklo zde 12 kusů odchovných nádrží o celkovém objemu 110 m3, ve kterých je dostatek místa pro širokou nabídku. Pevně věřím a doufám, že každý chovatel, ať už zkušený nebo začátečník si u nás vybere svou vysněnou rybu a nebude odjíždět s nepořízenou. Děláme pro to vše, co je v našich silách, aby byl spokojený každý, kdo nás navštíví.

Podívejte se na naši širokou nabídku koi kaprů.