Prodej koi kaprů

 

Vítejte na našich webových stránkách pro prodej koi kaprů. Jsme rodinná postupně rozvíjející se firma. Chovem koi kaprů se zabýváme již 15 let. Prodej koi kaprů provozujeme od roku 2013 a od té doby nás mnozí z Vás určitě znají. Ze začátku jsme se zabývali prodejem koi kaprů a také produkcí koi kaprů vlastních a od českých chovatelů. Postupem času se u našich zákazníků zvedala poptávka po originálních japonských koi kaprech. Od roku 2014 jsme začali do své nabídky přidávat koi kapry importované z Japonska, které jsou svou pestrobarevnou škálou prostě nenahraditelné. Postupem let začali koi kapři z Japonska v našich odchovných nádržích převažovat a v tuto chvíli tvoří celou naši nabídku.

Každý rok se snažíme doplňovat nové chovatele z Japonska a rozšiřovat naše zázemí, jak pro koi kapry, tak pro Vás naše zákazníky.

Zlomový byl pro nás rok 2017, kdy jsme se rozhodli vybudovat novou prodejní plochu o rozloze bezmála 200 m2. Vzniklo zde 12 kusů odchovných nádrží o celkovém objemu 110 m3, ve kterých je dostatek místa pro širokou nabídku. Pevně věřím a doufám, že každý chovatel koi kaprů, ať už zkušený nebo začátečník si u nás vybere svého vysněného koi kapra a nebude odjíždět s nepořízenou. Děláme pro to vše, co je v našich silách, aby byl spokojený každý, kdo nás navštíví.